چای تلخ
  
 
 
آرشیو
 
یکشنبه 8 تیر‌ماه سال 1382
یکی از مهندسهای عالی رتبه ی صنایع با همسر و سه دخترش برای مدتی در شهر ما زندگی میکردند. زن و مرد تقریبا همیشه با هم اختلاف داشتند .زن به شدت از همسرش متنفر بود. وقتی بحثش پیش میومد میگفت : یه شب ساعت ۱۰ قلبم درد میکرده هر چی بهش گفتم که بیا منو ببر بیمارستان گفته: من خسته ام  حوصله ندارم ماشین رو از پارکینگ در بیارم. خودت سوئیچو بردار و برو بیمارستان. مرد هم این مطلب رو تایید میکرد و همیشه میگفت: من به زنم خیلی بد کردم.
زن هم میگفت: من تا یکروز به عمرم مونده باید تلافی این کاراشو در بیارم.


زن متولد ۲۹ بود . اولین زن خانه داری بود که میدیدم بر خلاف عرف جامعه رفتار میکنه. فقط یکروز در هفته برای تمام هفته آشپزی میکرد.  همیشه هم توی یخچال یه قابلمه ی بزرگ سبزی پلو داشتند.  به گفته ی خودش از بعد از تولد دختر سومش با شوهرش هیچ سکسی نداشته و مثل یه خواهر و برادر با هم زندگی میکردند.یه بار  برای یه امتحانی مجبور شدم برم خونه اشون . دختر دومش با من همکلاس بود.  از حمام دراومده بود و داشت موهاشو خشک میکرد . مادرش رفت چایی بیاره که تلفن زنگ زد . دوستم گفت: میشه گوشی رو برداری؟
برداشتم. اما در همین بین مادرش یه کم سراسیمه بیرون اومد و خواست تلفن رو بگیره که من گوشی رو برداشته بودم. هنوز هیچی نگفته بودم که یه پسر ۲۷-۲۸ ساله گفت: الو سیتا جان!

سیتا اسم مادرشون بود . گفتم : گوشی خدمتتون و گوشی رو دادم به زن. زن گوشی رو گرفت و با صدایی که از سیگار  خش دار شده بود  گفت : الو . بفرمایید . صدای پسر میومد که: سیتا جان منم .... زن هی میگفت : الو  صدا نمیاد و  پسر بیشتر داد میزد که منم .... .
زن اونقدر خوب رفتار میکرد که کسی نمیتونست هیچ شکی کنه.

سالها بعد که دخترش لیسانس گرفته بود و دومی دانشجو بود رو شد که زن با پسری که متولد ۴۹ بوده پنج سال مخفیانه رابطه داشته. بعد از دعوا و دادگاه و کلانتری تازه میفهمند زن در عرض یکسال ۹ میلیون از حساب بانکی مرد خورد خورد برداشته و به پسر داده بود . سال ۷۵ هم پسره یه فرش فروشی پرو پیمون با پولهای زن راه میندازه.

مدتهاست که ازشون خبر ندارم. کار مرد که تمام شد از اون شهر رفتند و بعدها شنیدم که دختر دومشون که  همکلاسم  بود ازدواج کرده.

قرار شد بعد از موضوع ارتباط مردان متاهل با زنان به ارتباط زنان متاهل با مردان بپردازیم. این موضوع تقریبا داره در سطح جامعه زیاد میشه. ولی بازگویی اون با مشکل روبرو شده. ایران یکی از کشورهاییه که دارای بالاترین آمار مجازات برای زنان متاهل و  کلا جزای شدید در زنای محصنه هم برای مرد هم برای زن هست.و اتفاقا ما این موضوع ارتباط رنان متهال با مردان  رو اجازه ی چاپشو نداریم . اما این روند هر روز زیر لایه های سطحی خانواده ها دیده میشه میخزه و شالوده ی یه زناشویی  دور و سخت رو  در هم میریزه.

یکی از مواردش تلافی کردن و انتقامجوییه که اشاره کردم و توضیح کاملشو بعدا میگم.  شما چه عواملی رو دخیل میدونید؟
برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 413974


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها